FARMOGAL Kosmetika

Apie FARMOGAL kosmetiką

1954 metais Italijos mokslinių tyrimų institute buvo sukurta FARMOGAL kosmetika. Kosmetika nebuvo skirta pardavimui, ji atsirado, kaip vyro meilės išraiška savo žmonai. Vieno žmogaus unikali formulė sukūrė produktą hialurono pagrindu, kurio dėka Jūsų oda drėkinama, stangrinama, o neįtikėtini rezultatai matomi jau po 2 savaičių.  
Kosmetiką, kurioje nėra silikatų, sunkiųjų metalų, konservantų, parafinų, mineralinių aliejų, sukūręs vyras – ne naujokas rinkoje. Prieš tai bendrovė specializavosi farmacijoje, vaistų kūrime ir gamyboje. Todėl puikiai supranta su kokiomis problemomis susiduria alergijas arba jautrią odą turintys žmonės. Ši patirtis padėjo sukurti dermatologinę kosmetiką, kuri tinka nėščiosioms, maitinančioms mamoms, vaikams. Ją vertina ir su ja dirba gydytojai, plastikos chirurgai, dermatologai, kosmetologai. Įmonė sparčiai populiarėja ir plečiasi, taip pasiekdama vis daugiau rinkų.  
Novatoriški kompanijos „FARMOGAL“ sprendimai garantuoja produkcijos kokybę, patikimumą ir efektyvius rezultatus, kurie sulaukė teigiamų atsiliepimų mokslinių tyrimų grupės leidiniuose „Farmogal Cosmetic Sciences“ ir „Farmogal Biotechnology“.
Nuo 2010 m. „FARMOGAL” kompanijos gaminių galima įsigyti Lietuvoje, įmonėje „MEGAMI”.