Kosmetologinės kūno procedūros

Kosmetinės procedūros kūnui

Purvo / Kavos įvyniojimo procedūra

Tai kūno priežiūros programa kovai su celiulitu, vietinėmis riebalų sankaupomis, skysčių susikaupimu. Procedūrų aktyvūs ingredientai yra šaltinių vanduo, jūros mineralai, biotechnologijos. Pašalina negyvas odos paviršiaus ląsteles, drėkina odą ir daro ją elastinga. Stimuliuojama odos paviršiaus mikrocirkuliacija. Taip pat tai yra stipri kūną detoksikuojanti procedūra. Kofeino procedūros metu stimuliuojamas riebalinių ląstelių metabolizmas, riebalų lipolizė. Lipolitinio poveikio efektas yra susikaupusių tarpinių skysčių pašalinimas. Laikas – 60-90 min. Procedūros kaina – 70,- Eur

Pilvo mažinimo procedūra ir pilvo formavimas

Ši procedūra stimuliuoja lipolizę ir riebalinių ląstelių metabolizmą. Skatina mikrocirkuliaciją. Procedūros metu oda kryptingai veikia pilvo – talijos vietas; tiesiogiai veikia vietines riebalų sankaupas bei kovoja su priežastimis, kurios sukelia “apdribusio pilvo” efektą. Procedūra užbaigiama lengvu masažu, kurio metu ne tik modeliuojamas pilvas, bet ir gerinamas virškinimas, peristaltika, taip pat veikia nuskausminančiai esant pilvo skausmams. Laikas – 45 min. Procedūros kaina – 60,- Eur.

Procedūra kovai su Celiulitu

Jūros jėga nugalėti celiulitui ir susikaupusiems skysčiams pašalinti! Aestetic Project į rinką įvedė veiksmingą produktą I SALINI, kuris Negyvosios jūros vandens pagalba padeda aprūpinti odos audinius deguonimi ir skatina jų atsinaujinimą. Negyvosios jūros druska veikia kaip osmosas, stimuliuodama limfos drenažo procesus, padeda pašalinti susikaupusį skystį ir efektyviai kovoja su celiulito sankaupomis. Po procedūros oda tampa itin švelni, lygi, minkšta, stipriai sudrėkinta. Laikas – 60 min.Procedūros kaina – 60,- Eur.

Liekninamoji įvyniojimo procedūra Roll Shape

Tai išskirtinė įvyniojimo procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema, naudojant šilumos ir šalčio įvyniojimus.Procedūros metu vyksta dviejų įvyniojimų derinimas: liekninamasis įvyniojimas (celiulito pažeistoms kūno vietos, vidinėms šlaunų pusėms, sėdmenims, pilvui) ir stangrinamasis įvyniojimas (vidinėms rankų pusėms, sėdmenims, pilvui) Procedūros kaina – 55,- Eur.

Kūno šveitimo procedūra

Procedūros metu puikiai nušveičiama ir išvaloma oda. Tai negyvų odos ląstelių pašalinimas nuo odos paviršiaus. Negyvų ląstelių pašalinimas ir naujų atnaujinimas leidžia geriau į odą įsigerti maitinantiems ir drėkinantiems produktams, taip jie tampa gerokai efektyvesni. Odos šveitimas ne tik pašalina negyvas odos ląsteles, bet kartu pagerina kraujo apytaką, taip oda geriau aprūpinama deguonimi bei gali ilgiau išlikti sveika ir švytinti. Procedūra užbaigiama masažu. Laikas – 60 min. Procedūros kaina – 55,- Eur

Rūgštinis kūno pilingas

Kūno odos procedūra atliekama su glikolio / pieno rūgštimis, kuri yra efektyvi jau po pirmų procedūrų, kadangi skatinama odos regeneracija, neleidžiama užsikimšti odos riebalinių liaukų latakams bei susidaryti inkštirams, spuogams. Procedūros kaina – 35-40,- Eur .