KRIPA VENEZIA

Apie KRIPA VENEZIA kosmetiką

Kiek svarbus yra makiažas? Mes galvojame, kad labai svarbus. Ypač jeigu vertiname jį kaip meilės gestą sau, savo grožiui ir gerovei, taip pat tiems, kurie mus supa. Jeigu visi šie dalykai yra Jums svarbūs, tai KRIPA – teisingas pasirinkimas. Jūs būsite pakerėta nepriekaištingo makiažo, kuris tarnaus Jums 24 valandas ir nepraras žavesio. Taip pat padės susidoroti su odos problemomis. Be jokių kompromisų. Tokia yra KRIPA.  
Rytų filosofijos įkvėpta itališka kosmetika Kripa Venezia yra vienos šeimos kelių kartų sunkaus darbo rezultatas. Kompanijos istorija prasidėjo nuo rūpestingo vyro, užsimojusio savo žmonai pagaminti kokybišką ir natūralią kosmetiką. Jo žmona buvo itin alergiška. Vyras – kaip kūrėjas, kaip didelės bendrovės paveldėtojas – sukūrė natūralią dekoratyvinią kosmetiką, kuri nekelia alerginių problemų net ir itin jautrią odą turinčioms dailiosios lyties atstovėms.  
Kosmetikos gamyboje nėra naudojama konservantų, silikonų, sunkiųjų metalų. Su šia dekoratyvine kosmetika nėra atliekami testai su gyvūnais.  
Pasaulyje greitai išpopuliarėjo jaunos šeimos sukurta 99,9 proc. natūrali kosmetika, sudaryta iš augalinių ir mineralinių medžiagų. Sinergetinis mišinys ingredientų, kurių pagrindinis tikslas yra išlaikyti mikrobiologiškai gryną formulę.Kosmetikoje nėra jokių gyvūlinės kilmės priemaišų, todėl tinkamiausias pasirinkimas vegetarams.  
Tai profesonalų išbandyta ir pamėgta kosmetika. Juk ji gaminama itin natūralių, gamtos spalvų. Todėl profesionalas gali sukurti daugybę atspalvių. KRIPA VENEZIA dekoratyvinė kosmetika sukurta ir tinka visiems odos tipams, ypatingai jautriai, alergiškai odai. .
„Noriu, kad pažvelgtum į mane, ir pamatytum, kokia aš graži. Noriu, kad pažvelgtum į mano vidų, ir pamatytum, kad ten aš dar gražesnė. Noriu spindinčių akių, šilko ant mano odos. Noriu glamonės už kiekvieną sąmoningai padarytą sprendimą. Noriu kažko, kas nėra tik produktas. Noriu draugo savo kūnui, sielai, viskam, kas mane supa. Noriu dėmesio, rūpesčio, pagarbos. Nes jei nėra viso to, nėra ir grožio.“ .