Kūno masažai

Masažai

Pėdas atpalaiduojantis masažas

Šis masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, nuovargis, patinimai. Pėdų masažas stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms.
Kaina: 20,- €

Anticeliulitinis kūno masažas

Šis masažas – tai stipri priemonė celiulito problemoms spręsti. Masažas gerina žmogaus savijautą, limfos pratekėjimą, kurio dėka nebejaučiamas nuovargis ir įtampa. Masažo metu maitinama oda ir išvalomi toksinai. Tai išskirtinė procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali viso kūno liekninimo ir stangrinimo problema.
Kaina:
Kojos  – sėdmenys – pilvas – 30,- €
Pilvas, rankos – 25,- €
Pilvas – 20,- €

 

PILVO MASAŽAS

Pilvo masažas skatina virškinimą, teigiamai veikia pilvo ertmės organus, pagyvina lygiųjų raumenų darbą, gerina skrandžio, žarnyno veiklą, ramina. Masažas rekomenduojamas esant įsitempusiai pilvo sienelei, nutukimui, chroniniam gastritui, koalitams, vidurių užkietėjimams, skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opoms remisijos periodui. Taip pat gali būti atliekamas ir modeliuojamasis, liemens sritį koreguojantis pilvo masažas.
Kaina: 20,- €

Veido / Kūno giliųjų audinių masažas LIPOSAŽAS

Liposažas – pasaulyje labai populiarus, rankomis atliekamas giliųjų audinių liekninamasis anticeliulitinis masažas. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią kūno sandarą, celiulito išsivystymo laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus. Liposažas taip pat tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą.
Kaina:
Kojos-sėdmenys-pilvas – 35,- €
Pilvas-nugara-rankos – 30,- €
Tik kojos/arba tik pilvas – 20,- €
Veidas-kaklas-dekoltė – 40,- €

Veido Chiromasažas

Chiromasažas skirtas giluminiam veido raumenų atpalaidavimui, įtampos pašalinimui, raukšlėms mažinti. Padeda užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažinti esamas, atkurti taisyklingą veido kontūrą. Standinamieji chiromasažo judesiai duoda puikių rezultatų – užkerta kelią raumenų atrofijai, odos suglebimui, atjaunina visus veido ir kaklo raumenis. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros.
Kaina:
Chiromasažas su kauke pagal veido odos tipą – 35,- € / Laikas: 60 min.
Chiromasažas tik su kremu pagal veido odos tipą – 30,- € / Laikas: 45 min.

Elastinis veidą modeliuojantis masažas GOMMING

Modeliuojančio GOMMING masažo rezultatas – skaisti, stangri ir lygi oda. Visa tai be chirurgo skalpelio, brangių ir daug laiko atimančių procedūrų ar cheminių injekcijų! Tai unikali procedūra, kurios metu naudojamose priemonėse yra drėgmės balansą optimizuojančios hialurono rūgšties, odos elastingumui taip reikalingo kolageno. GOMMING masažas atliekamas ne tik veidui, bet ir kūnui, celiulitui mažinti. Masažo metu dirbama su trimis odos sluoksniais. Išvalomi toksinai, suaktyvinama kraujotaka. Po procedūrų nepasireiškia alerginės reakcijos. Procedūra tinka ir nėščiosioms bei maitinančioms mamoms.
Kaina: 55,- € / Laikas: 60 min.

Klasikinis veido masažas

tai vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Klasikinis masažas pašalina įtampą ir stresą, galvos skausmus, atpalaiduoja kaklo – pečių raumenis, pašalina nuovargio žymes, stiprina veido raumenis, ko pasekoja oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Masažuojamos sritys: veidas, dekoltė, kaklo – pečių juosta, galva.
Kaina:
Tik su kremu – 20,- € / Laikas: 30 min.
Su kauke pagal veido odos tipą – 25,- € / Laikas: 40 min.

Klasikinis viso kūno masažas

Klasikinis kūno masažas yra vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Viso kūno masažas pašalins įtampą ir stresą, atslūgs nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduos raumenys. Tai efektyvus masažas, kuris teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, pagerina nuotaiką bei suteikia energijos.
Kaina:
35,- € / 60 min.
45,- € / 90 min.

Klasikinis nugaros masažas

Šiandien žmonės vargina savo nugarą sėdėdami ta pačia kūno padėtimi ilgą darbo dieną, per mažai sportuoja, todėl vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba.