Kūno masažai

Klasikinis nugaros masažas

Šiandien žmonės vargina savo nugarą sėdėdami ta pačia kūno padėtimi ilgą darbo dieną, per mažai sportuoja, todėl vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba.

Klasikinis viso kūno masažas

Klasikinis kūno masažas yra vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Viso kūno masažas pašalins įtampą ir stresą, atslūgs nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduos raumenys. Tai efektyvus masažas, kuris teigiamai veikia vidinę organizmo būseną,  pagerina nuotaiką bei suteikia energijos.

Klasikinis veido masažas

Yra vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Klasikinis masažas pašalina įtampą ir stresą, galvos skausmus, atpalaiduoja kaklo - pečių raumenis, pašalina nuovargio žymes, stiprina veido raumenis, ko pasekoja oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Tai efektyvus masažas, kuris teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, pagerina nuotaiką bei suteikia energijos. Masažuojamos sritys: veidas, dekoltė, kaklo – pečių juosta, galva.

Elastinis veidą modeliuojantis masažas GOMMING

Modeliuojančio masažo rezultatas – skaisti, stangri ir lygi oda. Visa tai be chirurgo skalpelio, brangių ir daug laiko atimančių procedūrų ar cheminių injekcijų. Tai unikali procedūra, kurios metu naudojamose priemonėse yra drėgmės balansą optimizuojančios hialurono rūgšties, odos elastingumui taip reikalingo kolageno. GOMMING masažas atliekamas ne tik veidui, bet ir kūnui. Masažo metu dirbama su trimis odos sluoksniais. Taip pakeliama odos temperatūra. Todėl išvalomi toksinai, suaktyvinama kraujotaka. Po procedūrų nepasireiškia alerginės reakcijos. Procedūra tinka ir nėščiosioms bei maitinančioms mamoms.

Veido Chiromasažas

Chiromasažas skirtas giluminiam veido raumenų atpalaidavimui, įtampos pašalinimui. Padeda užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažinti esamas, atkurti taisyklingą veido kontūrą. Standinamieji chiromasažo judesiai duoda puikių rezultatų - užkerta kelią raumenų atrofijai, odos suglebimui, faktiškai atjaunina visus veido ir kaklo raumenis.

Veido / Kūno giliųjų audinių masažas LIPOSAŽAS

Liposažas – pasaulyje labai populiarus rankomis atliekamas liekninamasis anticeliulitinis masažas. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią kūno sandarą, celiulito išsivystymo laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus. Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiam limfiniam skysčiui (limfoedemai) šalinti. Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą.

PILVO MASAŽAS

Pilvo masažas skatina virškinimą, teigiamai veikia pilvo ertmės organus, pagyvina lygiųjų raumenų darbą, gerina skrandžio, žarnyno veiklą, ramina. Masažas rekomenduojamas esant įsitempusiai pilvo sienelei, nutukimui, chroniniam gastritui, koalitams, vidurių užkietėjimams, skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opoms remisijos periodui. Taip pat atliekamas ir modeliuojamasis, liemens sritį koreguojantis pilvo masažas.

Anticeliulitinis kūno masažas

Šis masažas gerina žmogaus savijautą, pašalina nuovargį ir įtampą, suteikia žvalumo, lengvumo pojūtį, sukuria teigiamą energetinį lauką. Šis masažas maitina odą ir išvalo toksinus, taikoma kaip stipri priemonė celiulito problemoms spręsti. Tai išskirtinė procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema.

Pėdas atpalaiduojantis masažas

Šis masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms.