Mokymai Grožio Terapeutams

Elastinio veido masažo GOMMING mokymai

Stangrinantis GOMMING veido masažas – odą patempianti veido procedūra, jos atjauninimas be chirurginio skalpelio , kuomet yra atstatoma odos pusiausvyra.
Naudojant GOMMING stangrinamąją priemonę, atliekamas unikalus pneumo masažas, kuris aktyvina ląstelių mitybą ir kraujo pritekėjimą, padeda aprūpinti odą maisto medžiagomis ir deguonimi, stimuliuoja epidermį, padeda lengvai išvalyti odą.
GOMMING masažas yra pranašesnis už tradicinį masažą savo kokybe ir išskirtinumu:
• po procedūros nėra jokių alerginių reakcijų,
• po procedūros oda tampa stangri ir atgaivinta,
• masažo metu dirbama su trimis odos sluoksniais taip pakeliant odos temperatūrą, kas savo ruožtu paskatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų.
GOMMING masažo teigiamas poveikis:
1. Reguliariai atliekant masažą, oda tampa lygesnė, stangresnė ir skaistesnė;
2. Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių gilumas;
3. Jaunina, atkuria veido odą ir gilesnius jos audinius, užkerta kelią senėjimui;
4. Sustiprina ir tonizuoja veido raumenis, nuo kurių priklauso odos suglebimas ir raukšlių atsiradimas;
5. Maksimaliai padidina odos skaistumą;
6. Pagreitina odos kraujo apytaką, ląstelių atsinaujinimą ir suteikia veidui labiau švytinčią, sveikesnę, jaunatviškesnę išvaizdą;
7. Išvalo toksinus ir nešvarumus;
8. Normalizuoja odos drėgmės balansą.
Po mokymų išduodamas sertifikatas lietuvių-anglų kalbomis.
Mokymų kaina – 149,- eur.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Veido giliųjų audinių masažo mokymai

MOKYMAI skirti profesionaliems veido ir kūno specialistams, kosmetologams, kosmetikėms, masažuotojamas.
Veido giliųjų audinių masažo metodika išskiriama kaip turinti daug judesių ir originalių jungiamųjų elementų. Masažo metu dominuoja maigymas, ir tai leidžia pilnai paveikti raumenis, sąnarius, kraujagysles bei nervų sistemą. Intensyviai veikiami skirtingi audiniai, todėl masažavimo schemos labai griežtos.

Nauda:
technika nereikalaujanti jokių papildomų investicijų, nes darbui reikalingos priemonės tai Jūsų rankos. Akivaizdūs ir pastebimi rezultatai po pirmųjų procedūrų – patenkinti klientai, rekomendacijos. Unikali technika tinkanti visiems, todėl bet kuriam iš savo klientų galėsite pasiūlyti šį masažą. Pagrindinis masažavimo įrankis – rankos (dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, plaštaka, delno pagrindu, dilbiu, alkūne), techniškai atlieka judesius, kiekvieno seanso metu keičiant masažo schemas, specialistas racionaliai išnaudoja savo fizinę ir psichologinę energiją, „neperdega“ darbo metu, o gauna impulsą augti profesionalumui bei kūrybingumui. Daug judesių ir jų kombinacijų, leidžia kiekvieną procedūrą padaryti išskirtine, maksimaliai veikiant nervų sistemą bei visas organizmo funkcijas.

Judesių įvairovė, mokėjimas greitai nustatyti diagnozę bei sudaryti masažo schemą, gerinant ne tik odos būklę, bet ir nervų, kraujagyslių, raumenų bei sąnarių sistemas, leidžia padaryti kiekvieną masažą maksimaliai efektyvų, išspręsti bet kurias problemas: dirbant su veidu – nuo kuperozės iki veido ovalo formavimo, dirbant su kūnu – nuo figūros korekcijos iki raumenų masės didinimo.
Mokymus veda Diana Bekasėnė – Med. kosmetologė, Lic. masažo terapeutė, medikė, estetinės mezoterapijos specialistė; mokymų lektorė; Italijos grožio laboratorijų FARMOGAL, AESTETIC PROJECT ir KRIPA VENEZIA tarptautinė trenerė.

Po mokymų išduodamas pažymėjimas lietuvių ir/ar anglų kalbomis (pagal pageidavimą)
Mokymų trukmė – 2 dienos, 10.00 val.-14.00 val.
Mokymų kaina – 120 Eur.
Registracija el. paštu: diana@megami.lt
Daugiau informacijos telefonu +370 618 24885
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

SPA procedūrų pagal protokolus mokymai

Klasikinio veido masažo mokymai