Apie mus

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]

Grožio centras MEGAMI atlieka profesionalias estetinės kosmetologijos, masažo bei vizažo paslaugas, taip pat organizuoja estetinės kosmetologijos ir masažo PRO kursus. MEGAMI yra oficialūs atstovai didžiausių Italijos kosmetikos ir farmacijos laboratorijų FARMOGAL, AESTETIC PROJECT ir vizažo akademijos – KRIPA VENEZIA

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Features_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]

Grožio ir mokymų centras MEGAMI atlieka profesionalias estetinės kosmetologijos, masažo bei vizažo paslaugas, taip pat organizuoja estetinės kosmetologijos ir masažo PRO kursus. MEGAMI komanda atstovauja ir naudoja tik ekologišką, dermatologinę kosmetiką. Tai aukštos kokybės, dermatologų patikrinti gaminiai, kurių efektas yra matomas jau po pirmųjų procedūrų. Taip pat šių unikalių produktų dėka procedūras galime atlikti nėščioms moterims ir maitinančioms mamoms.

Veiklą vykdome nuo 2010 metų. Per beveik dešimtmetį sukaupta patirtis ir žinios padeda surasti ir pasiūlyti geriausius sprendimus kiekvienu individualiu atveju. 

MEGAMI išskirtinėmis teisėmis atstovauja dvi didžiausias Italijos kosmetikos ir farmacijos laboratorijas FARMOGAL, AESTETIC PROJECT ir vizažo akademiją – KRIPA VENEZIA.

Įmonės veikla apima šias pagrindines sritis:

  • Prekyba unikaliais kosmetikos gaminiais;
  • Estetinė kosmetologija (grožio terapija);
  • Masažo paslaugos (masažo terapija);
  • Grožio akademija:
    • Kursai pradedantiesiems grožio ir masažo specialistams
    • Tobulinimosi kursai profesionalams – kosmetologams, masažuotojams, vizažistams. 

MEGAMI komanda nuo 2011 metų masažuoja bėgikus Vilniaus bėgimo maratone. Nuo 2015 metų ši tradicija tęsiasi Rimanto Kaukėno fondo organizuojamuose maratonuose, kuriuose MEGAMI profesionalūs masažuotojai atlieka masažus maratono bėgikams. 

Mes už grožį ir kūrybą BE CHEMIJOS