Veido masažai

Makiažas

Foto makiažas

Norint sukurti puikią nuotrauką, reikia kokybiškai atlikto specialaus makiažo, tinkamo apšvietimo, profesionalaus fotografo patirties ir žinių. Nuotraukoms skirtas makiažas turėtų būti ryškesnis, išraiškingesnis, aiškiai pabrėžiantis akis ir veido bruožus. Juk kiekvienas esame unikalus, todėl ir foto makiažas turi atrodyti unikaliai. Spalvos parenkamos pagal apšvietimą, stilių, aprangą.
Kaina – 40,- €

Klasikinis – dalykinis makiažas

Klasikinis – dalykinis makiažas daromas subtiliai pritaikant spalvas pagal žmogaus gymį, odos spalvą. Šį makiažą atliekame tik su KRIPA VENEZIA 100 % natūralia organine itališka kosmetika. KRIPA spalvų paletė yra švelnių tonų, ilgai išliekanti, lengvai jaučiama ant veido. Tinka itin jautrioms odoms. Darbo ar dalykinio pokalbio metu atrodysite gaiviai, stilingai, dalykišai.
Kaina – 25,- €

Dūminis akių makiažas

„Dūminių“ akių makiažas yra madingas, vienas populiariausių mados industrijoje. Šis makiažas taip vadinamas todėl, kad sudaro įspūdį, jog akys apgaubiamos gražiai „išplaukiančio“ rūko, kai tamsiausia ir intensyviausia spalva dengiasi pagal blakstienų augimo liniją ir šviesėja antakio link. „Dūminių“ akių makiažas šiuo metu laikomas populiariausiu ir stilingiausiu.
Kaina – 40,- €

Brandžios moters makiažas

Makiažas vyresnėms moterims turi būti lengvas ir skaistus. Makiažas turi suteikti spalvos išblyškusiais odai ir paslėpti raukšles bei laiko pažeistą odą tiek, kiek įmanoma. Vyresnės moters makiažas turi atskleisti jos brandų grožį.
Kaina – 30,- €

Nespalvotos nuotraukos makiažas

Nespalvotos foto makiažas yra pats intensyviausias. Galima laužyti taisykles ir ryškiai dažyti lūpas bei
akis, kadangi tai labai tinka šiam makiažo tipui. Gali būti naudojama tik matinė krempudra, daug birios pudros ant viršaus. Nespalvotam foto makiažui labai gražiai atrodo akys, padažytos intensyvia violetine ir geltona spalva. Nuotraukoje išeina gražūs pilki ir balti tonai. Rekomenduojama drąsiai naudoti priklijuotas ištisines blakstienas.
Kaina – 35,- €

Nuotakos makiažas

Šiandien galime sutikti vis daugiau nuotakos makiažo variantų: nuo skaistaus ir gaivaus iki dūminių akių. Svarbiausia – kad makiažas atitiktų tiek suknelės, tiek šukuosenos bei pačios nuotakos nuotaiką! Labiausiai dėmesį atkreipiame į pačią šventės stilistiką ir asmenybę.
Kaina – 35 – 45,-€

Vakarinis makiažas

Kas vakarėlyje kiekvienai merginai ar moteriai suteikia daugiausiai pasitikėjimo savimi? Aukštakulniai, daili suknelė, mėgstamiausių kvepalų dvelksmas ir, žinoma, tobulas vakarinis makiažas. Vakarinis makiažas turi būti ryškesnis nei dieninis, nes esant patalpose ar vakarėjant, veidas atrodo žymiai blankiau nei dienos metu.
Kaina – 30-35,- €

Dieninis makiažas

Sveika, graži, natūrali – taip turėtumėte atrodyti pasirinkusi dieninį makiažą. Svarbiausia jo funkcija – skaistinti veido odą, suteikti lengvumo žvilgsniui, natūralumo bei paryškinti gražiausius bruožus.
Kaina – 25,- Eur

Sceninis makiažas

Sceninis makiažas išsiskiria originalumu, ryškiomis spalvomis ir nuostabia spalvų gama. Makiažas ypatingai pabrėžia žmogaus individualumą, kad scenoje išskirtų jį iš kitų. Tai makiažas, kuriuo drąsiai
eksperimentuojame su spalvomis, deriname šiltas ir šaltas spalvas, ryškiname ir akis bei lūpas.
Kaina – 40,- €